Żywy przykład przedsiębiorcy

dnia

W piątek 4-go marca mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu dotyczącym cyfryzacji biznesu zorganizowanym z okazji otwarcia nowej siedziby Facebooka na Europę Środkowo-Wschodnią (tak, jest w Warszawie!).

Marta – założycielka Szyjemy Sukienki – zanim wstąpiła na nową ścieżkę ż/szycia zajmowała się projektowaniem serwisów społecznościowych w największych polskich portalach – stąd założenie fanpage’a było od samego początku tak naturalne, jak oddychanie. Jest to dla nas doskonała platforma do komunikowania się z klientkami i wysyłania w świat informacji o coraz to nowszych sukienkach i wszelakich wydarzeniach. Na dzień dzisiejszy jesteśmy dumni z naszych 38247 fanów i nasz fanpage traktujemy jako możliwość bardzo bliskiej i szybkiej wymiany informacji, dzielenia się nowinkami, czy bezpośredniego komunikowania alternatywnego dla emaila czy telefonu. Czujemy zaangażowanie fanów – i to dla nas bardzo ważne.

Na otwarcie nowej siedziby Facebooka zostaliśmy zaproszeni jako „żywe przykłady małych i średnich przedsiębiorstw, które z powodzeniem korzystają z fb”. Opowiadaliśmy o początkach, o wadze, jaką przypisujemy mediom społecznościowym w naszej pracy, o tym, że każda dziedzina – cyfrowa, czy nie – na cyfryzacji może ogromnie skorzystać. Oprócz nas (Szyjemy Sukienki reprezentowali Marta Stąpor i Tymek Kopczewski) swoimi doświadczeniami dzielili się Tymek Kubik z PanPablo i Marcin Beme z Audioteka.pl.

Dziękujemy zarówno za merytoryczną część spotkania, jak i za przesympatyczne afterparty. Gratulujemy Facebookowi pięknego nowego biura i świetnej ekipy!

Facebook_ Spotkanie dot. cyfryzacji  4Facebook_ Spotkanie dot. cyfryzacji 2Facebook_ Spotkanie dot. cyfryzacjiFacebook_ Spotkanie dot. cyfryzacji  5Facebook_ Spotkanie dot. cyfryzacji 3Facebook_ Spotkanie dot. cyfryzacji 5

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s