Zgłoś krawcową!

dnia

Nasze klientki często dojeżdżają do nas z odległych zakątków Polski, czasem nawet Europy. Wszystkim tym, dla których odwiedzenie Warszawy, Poznania lub Wrocławia (w tych dwóch ostatnich mamy współpracujące butiki) to daleka wycieczka, chcemy jak najbardziej ułatwić cały proces szycia sukni na miarę. Wiemy, że zorganizowanie kilku wypadów na konsultacje i przymiarki wymaga nie tylko czasu, ale wpływa też na ostateczny koszt sukni. Dlatego postanowiliśmy stworzyć LISTĘ SPRAWDZONYCH KRAWCOWYCH, z którymi podejmiemy współpracę w zakresie pomocy w zdejmowaniu miary. Będzie to też lista, z której każdy będzie mógł skorzystać, aby wykonać poprawki (czy to naszej sukni, czy każdej innej rzeczy) – znaleźć kogoś, kogo polecają nasze klientki.

Krawcowe, z którymi nawiążemy współpracę znajdą się na umieszczonej w naszym sklepie online liście zaufanych krawcowych, do których można zgłosić się w swojej okolicy, żeby zdjąć miarę lub zrobić poprawki w swojej sukni. Przejdą także szybkie, zdalne (telefon lub skype) szkolenie ze zdejmowania miary do naszych modeli sukni oraz otrzymają formularze, z których my sami korzystamy podczas mierzenia klientek. Każda usługa będzie rozliczana według wspólnie wynegocjowanych stawek. Każda usługa będzie rozliczana oddzielnie – nie ma potrzeby podpisywania umów o stałej współpracy ani wyrabiania żadnej normy.

Ze stworzonej LISTY SPRAWDZONYCH KRAWCOWYCH skorzystać będzie mógł każdy, nie tylko nasze klientki. Będzie ona dostępna w internecie dla każdego, jest to więc dodatkowa forma reklamy.

Jeśli jesteś krawcową i masz punkt krawiecki, który chciałby podjąć z nami taką współpracę – zgłoś się!

Jeśli znasz świetną krawcową w swojej okolicy – koniecznie powiedz jej o naszej liście lub podeślij nam namiary do tej osoby.

Wszelkie zgłoszenia i pytania wysyłajcie na adres: collab@szyjemysukienki.pl

Będziemy informować Was, jak tylko lista powstanie. Będziemy uzupełniać ją stopniowo, w miarę odnajdywania nowych, sprawdzonych krawcowych.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s