Praca w Szyjemy Sukienki!

dnia

Poszukujemy KONSULTANTKI / KONSULTANTA!

Na czym polega praca?

W naszej pracowni w warszawskim Śródmieściu nie tylko szyjemy sukienki, ale także prowadzimy wszystkie spotkania konsultacyjne i przymiarkowe z naszymi klientkami, które albo szyją sobie suknię na miarę, albo po prostu wpadają coś przymierzyć. Konsultant to osoba, która przede wszystkim:

1) ma doświadczenie w szyciu, potrafi zdjąć miarę i nanieść konieczne poprawki (choć sama ich nie wykonuje, od tego mamy już cały zespół doskonałych krawcowych!)

2) zająć się klientką, wysłuchać jej potrzeb, doradzić, każdą potraktować indywidualnie

Czyli musisz być kimś z krawieckim doświadczeniem, otwartym umysłem, życzliwym nastawieniem do ludzi i wyobraźnią. Bardzo ważnymi cechami są samodzielność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole. Całościowy kontakt z klientkami to także prowadzenie korespondencji mailowej.

Co oferujemy?

W naszej pracowni panuje swobodna, partnerska atmosfera. Pomagamy sobie wzajemnie i jesteśmy elastyczni w swoich zadaniach – razem tworzymy firmę i na co dzień musimy być zgranym zespołem, żeby nam się to udało. Tu trzeba być też elastycznym: jeśli jest taka potrzeba, czasem krawcowa spotka się z klientką, czasem konsultant uszyje sukienkę, czasem wszyscy rzucają wszystko i pakują zamówienia do wysyłki, żeby zdążyć na czas. Jesteśmy niedużą, rzemieślniczą firmą, gdzie wiele można się nauczyć i wielu rzeczy doświadczyć. Ponieważ pracujemy jako jeden zespół, bez hierarchii i bez działów kontrolingu, ważnymi cechami są odpowiedzialność i zaangażowanie. Czasami w ten sposób pracuje się trudniej, ale za to masz realny wpływ na wszystko, co dzieje się dookoła.

Będziesz mieć też okazję uczestniczenia w treningach i szkoleniach, które staramy się regularnie organizować, aby podnosić swoje kompetencje i aby pracowało nam się lepiej.

Wszystko dzieje się w jednym miejscu w samym sercu Warszawy – biuro, szycie, butik, showroom – wszystko ma ten sam adres!

Godziny pracy: 11:00 – 19:00 od poniedziałku do piątku + jedna (czasem dwie) sobota w miesiącu (na miejscu lub wyjazdowo – na targach w różnych miastach).

Praca do wzięcia od połowy lutego lub od połowy marca.

Jeśli czujesz, że chciałabyś / chciałbyś z nami współpracować – wyślij swoje cv i krótki list motywacyjny – napisz, dlaczego to właśnie Ty najlepiej wpiszesz się w nasz zespół?
Zgłoszenia ślijcie na adres: tymek@szyjemysukienki.pl

 

PS. Prosimy, aby we wszystkich dokumentach do nas przesłanych znalazła się klauzula: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

 

4 Komentarze Dodaj własny

 1. Szyciownik pisze:

  Cześć,
  Praca marzeń. Tylko trzeba mieszkać w Warszawie ;)
  Pozdrawiam,
  Kasia

  1. marta pisze:

   Albo przynamniej codziennie bywać ;) Warszawa to wspaniałe miasto, warto!

   1. Szyciownik pisze:

    Ja tam wolę swoją wieś :)

 2. edreamsstyle pisze:

  Praca dla pasjonatów i osób nie tylko z pro kliencką postawą, ale i artystyczną duszą, która jednocześnie potrafi być zdyscyplinowana i zorganizowana :) Piękne zdjęcie sukienek, chyba się bardziej rozejrzę na Waszej stronie! Pozdrawiam!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s